T: 01 200 94 22 | E: info@ztr.si

Kontakt

Rok Petje, v.d. direktorja

Izobrazba: magister ekonomskih in poslovnih ved

Telefon: 01 200 94 22

e-naslov: rok@ztr.si

 
Martina Bukovec, strokovna sodelavka za področje turizma

Izobrazba: univerzitetna diplomirana novinarka

Telefon: 01 200 94 22

e-naslov: martina@ztr.si

Romeo Varga, koordinator projektov

Izobrazba: univerzitetni diplomirani politolog

Telefon: 01 200 94 22

e-naslov: romeo@ztr.si

Ajda Keuschler, koordinatorka projektov

Izobrazba: diplomirana ekonomistka

Telefon: 01 200 94 22

e-naslov: ajda@ztr.si

Robert Berki, projektni sodelavec, organizator dela

Izobrazba: inženir informatike

Telefon: 01 200 94 22

e-naslov: robert@ztr.si

Luka Bukovec, projektni sodelavec

Izobrazba: diplomirani gospodarski inženir strojništva

Telefon: 01 200 94 22

e-naslov: luka@ztr.si


Zavod za turizem in razvoj Lendava /

Turisztikai és Fejlesztési Közintézet Lendva

Naslov: Čentiba, Lendavska cesta 19, 9220 Lendava

T: +386 (0)1 200 94 22

E: info@ztr.si

Turistično-informacijski center – TIC Lendava

Naslov: Glavna ulica 38, 9220 Lendava

T: +386 (0)2 578 83 90

E: info@ztr.si

Socialna omrežja:

www.facebook.com/zavodzaturizeminrazvoj

www.facebook.com/visitlendava

www.instagram.com/visitlendava

www.twitter.com/ZTR_Lendava

www.youtube.com/channel/UCulXY4fun8I61AVPC5Gpa5g

(Visited 796 times, 21 visits today)
Copyright © ZTR 2020, All Rights Reserved.